طبیعت بکر لرستان


شهر بروجرد یکی از زیباترین شهرهای استان لرستان می باشد و روستاهای خوش آب و هوای منطقه به همراه طبیعت بکر و زیبایش همیشه توجه گردشگران را به خود معطوف می کند. به طوری که تعداد زیادی از کارشناسان آب و هوای این منطقه را همانند مناطق معتدل اروپایی توصیف می کنند.

 

منطقه گلدشت زیباترین تفرجگاه لرستان


منطقه گلدشت بروجرد یکی از زیباترین تفرجگاه های استان لرستان می باشد که در نزدیکی شهرستان بروجرد قرار دارد. منطقه گردشگری گلدشت استان لرستان شامل یک دره با جلگه ای وسیع و دیدنی و کوه های بلند زاگرس می باشد. منطقه گلدشت استان لرستان شامل چندین روستا شامل گپرگه، قلعه، شیخ میری و فیال است. وجود رودخانه های دائمی و فصلی متفاوت باعث شده تا این منطقه بسیار سرسبز باشد. وجود باغ های سیب فراوان نیز به زیبایی این مناطق افزوده است به خصوص زمانی که این درختان شکوفه می دهند.
با توجه به اینکه منطقه گلدشت استان لرستان از دیرباز به عنوان یک منطقه گردشگری مورد توجه بوده ، دارای امکانات فراوانی است. روستاییان خونگرم و مهمان نواز منطقه گلدشت استان لرستان به خوبی از گردشگران تورهای داخلی پذیرایی می کنند. سراب ها و چشمه های گوناگون گلدشت بروجرد ناشی از آب شدن برف های کوه های منطقه است. هنگام شکوفه دادن باغ های سیب بوی مطبوعی در منطقه می پیچد که بسیار خوشایند می باشد.

 

منطقه گلدشت زیباترین تفرجگاه لرستان


منطقه گلدشت بروجرد
منطقه گردشگری گلدشت لرستان مکان بسیار مناسبی برای کمپ زدن است و اگر قصد دارید چند روزی را در طبیعت بگذرانید، این منطقه بسیار مناسب می باشد. سفربین به شما توصیه می کند از منطقه گلدشت استان لرستان زیبا که از جاذبه های گردشگری لرستان می باشد دیدن کنید.

 

منطقه گلدشت زیباترین تفرجگاه لرستان

 

-------------------------

گردآوری و تنظیم : سفربین

مطالب پیشنهادی : دشت گندم بریان گرمترین نقطه زمین در ایران  * منطقه تاریخی و طبیعی دشتستان

[ بازدید : 14 ]

[ سه شنبه 21 فروردين 1397 ] 16:51 ] [ samaneh ]

[ ]

سایت تفریحی خبری خشکشویی آنلاین غرفه سازی طلاق توافقی دوربین مداربسته نمایندگی تعمیرات سونی
خشکشویی آنلاین بستن تبلیغات [x]